Етике́тка – це графічний /текстовий знак, нанесений у вигляді наклейки, бирки або талона на товарі, експонаті, будь-якому іншому продукті виробництва із зазначенням назви, виробника, дати виробництва, терміну придатності.

Законодавство України надає таке визначення: «етикетка — бирка, напис, ярлик, що містить малюнки чи написи, написані, надруковані, нанесені за допомогою трафарету, витиснені або вдавлені та прикріплені до одиниці упаковки з харчовими продуктами»

 

Друкарня “Прінтинг Луцьк” забезпечить вам виготовлення індивідуальної (за вашим замовленням) етикетки  “під ключ” – від розробки макету (зображення) до порізки – вам лишається лише здійснити поклейку стікерів на упаковку вашого товару.

Перевагами нашої етикетки є:
– можливість друку невеликих тиражів зі змінними даними ( від 200шт, в залежності від розміру етикетки);
– відсутність потреби у нанесенні клеєвого шару (для друку етикетки використовується самоклеюча плівка);
– зручність у поклейці етикетки на упаковку (просто знімається із паперової основи);
– відносно швидке виконання (від 3 робочих днів після затвердження зображення до друку);
– висока деталізація надрукованого зображення з фото-якістю;
– можливість порізкі складних форм (з будь-якими фігурними контурами і навіть внутрішніми отворами) без необхідності виготовлення спеціального кліше.

Основою для виготовлення нашої етикетки є самоклеюча плівка або самоклеючий папір. Перевагами етикетки на основі плівки є її цілковита вологостійкість та можливість порізки будь-яких складних форм, проте вона дещо дорожча за етикетку на самоклеючому папері, який, в свою чергу менш стікий до вологи, має обмеження по формі виробів (коло, прамокутник, овал і т.д.) і мінімальний тираж від 1000шт, хоча досутпність за ціною часто компенсує зазначені недоліки.

Таким самим чином, як і етикетку, ми виготовляємо інші види наклейок, які ще називають “стікери”, “наліпки”, “шильди” або “3D наклейки”,  залежно від їх призначення. 

Для прорахунку вартості та замовлення етикеток (наклейок, стікерів, бирок, шильд і т.д.) телефонуйте:
0662409955 (+Viber)
0969774042
або надсилайте запит на електронну пошту:
print0662409955@gmail.com
або пишіть безпосередньо на нашу сторінку у мережі Фейсбук
https://www.facebook.com/printinglutsk