Широкоформатний друк. Використовується при виготовленні плакатів, постерів, зовнішньої реклами, етикетки, брендування авто. Зазвичай друкується на рулоні, плівках з вінілу, тканинах для банера. Широкоформатні плотери дозволяють друкувати будь-який розмір. Продукція, виготовлена ​​методом широкоформатного друку, це зображення, що наноситься на рулонний матеріал, надалі все залежить від цілей реклами, друкований матеріал проходить через постдрукарську підготовку і виступає в формі рекламних щитів, різних вивісок, перетяжок і афіш, а також вітрин, для різнонманітних  рекламних носіїв.

Широкоформатний друк ділитися на два основних види: для зовнішньої реклами та для інтер'єрної. Друк з високою роздільною здатністю еко-сольвент (від 720 до 1440 dpi) при такій роздільній здатності зображення буде досить якісним і чітким навіть на білизькій від очей відстані. Для рекламних носіїв які находяться далеко від потенційного спостерігача, наприклад білборд друкується сольвентним способом до 720 dpi., відповідно такий друк є зручним у плані екомоії рекламних бюджетів.

 

 

Офсетний друк – найбільш поширений вид друку, який використовується для виготовлення середніх і великих тиражів поліграфічної продукції. Друк відбувається за допомогою друкованої форми. В основі цієї технології лежить плоский спосіб друку.

Зображення з друкарської форми переноситься на проміжний гумовий (офсетний) вал, а потім з цього валу на папір. Саме тому, цей спосіб друку називається офсетним.

Офсетний друк – найрозповсюдженіший вид виробництва друкованої продукції. Технологія офсетного друку дозволяє здійснити якісний повноколірний друк великих тиражів буклетів, брошур, флаєрів та інших видів поліграфії. Якісні вихідні матеріали та високий рівень автоматизації дозволяють виконати навіть найскладніші поліграфічні роботи за короткі терміни, зберігаючи при цьому рівень якості офсетного друку.

При виготовленні середніх і великих тиражів продукції технологія офсетного друку дозволяє віддрукувати замовлення швидше, ніж при інших видах друку.

Зоною застосування офсету є: повноколірні брошури, афіші, календарі, буклети, запрошення, стікери, плакати, блокноти, альбоми, етикетки. Обсяг тиражу яких від 1000 до 50 000 відбитків.

 

Цифровий друк – передача відбитка через змінну друкарську форму, що керується комп’ютером, на задруковуваний матеріал. На відміну від офсетного, цифровий друк виконується без застосування формних процесів. Переваги: – високий рівень оперативності – друк виконується в максимально короткий термін (від 1 години), тому у випадку термінових замовлень він незамінний; – висока якість при невеликих тиражах (до 300 копій з одного оригіналу); – висока рентабельність; – цифровий друк дозволяє персоніфікувати дані і виводити нумерацію. Недоліки: – при великих тиражах вартість не зменшується, а залишається сталою за одну одиницю продукції.

Чітка цінова політика для співпраці з агенціями та дизайн-студіями, швидке виконання замовлень, щодення доставка замволень по Луцьку (визначається індивідуально).

Наші кваліфіковані спеціалісти завжди допоможуть вам у адаптації файлів - підготовці їх до друку - проведуть іструктаж щодо технічних вимог до файлів, тощо.

 

Тамподрук - швидкий і економічний спосіб друку. Метод надає можливості для друку в тих випадках, коли використання інших технологій нанесення зображення є скрутним або дуже дорогим. Тамподрук здатен у багатьох випадках замінити такі технології, як трафаретний друк, гравіювання або тиснення, часто перевершуючи їх в гнучкості і якості друку. Завдяки методу тампонного друку продукція набуває дорожчого і престижнішого вигляду, що підвищує його привабливість для споживача.

 

Шовкодрук. Найбільш популярним видом друку на текстилі є шовкодрук (шовкотрафарет, шовкографія). Він дає можливість наносити різноманітні зображення, і водночас є найбільш доступним методом. Друк таким методом можливий на текстильних виробах (футболки,  спецформа, сумки, кепки, фартухи і т.п.), виробах зі скла і кераміки (попільнички, чашки, тарілки і т.п.), виробах з дерева, шкіри та інших сувенірах. Переваги шовкодруку: розмір надруку: від невеликого (10х2 см) до А3 формату; можливість розмістити будь-який логотип, який має від 1 до 4 кольорів; можливість відтворити будь-який Pantone, щоб відобразити корпоративні кольори Вашої компанії.

 

Термодрук можна наносити практично на всі види тканини. Вироби з нанесеним зображенням служать, як мінімум, кілька років, тому що зображення не вигорає, не линяє при пранні і не руйнується протягом тривалого часу. Щоб малюнок на вашому одязі зберігся якомога довше, виріб необхідно прати тільки при температурі не вище 40 градусів і не прасувати по зображенню.

Термодрук виконується за допомогою спеціальної термоплівки, яка може мати глянцеву поверхню чи приємну бархатисту поверхню (плівка флок). Дуже ефектно виглядає зображення, нанесене за допомогою плівок зі світловідбивним ефектом, флуоресцентних, золотих і сріблястих термоплівок.