“Вивіска – найдешевший засіб реклами: вона цілодобово працює на вас, не вимагаючи додаткової оплати” – це розуміє більшість наших клієнтів! Фасадна реклама – це невід’ємний атрибут більшості бізнесових приміщень і виглядати фасад має відповідно вашому статусу: будь це світловий суцільний касетон (лайтбокс), окремі світлові літери, вивіска з металу, дерева чи інших матеріалів, або ж навіть лаконічна немасштабна табличка чи вказівник, графік роботи – всім цим деталям варто приділяти увагу як на стадії створення дизайну, так і якісного монтажу.

Поважайте себе і те, що ви продаєте – не економте на вивісці. Натягнутий над входом банер замість якісної вивіски нічого вам не економить, а навпаки – відлякує прохожих, що точно не довірять свої кошти незрозумілому продавцеві.

Всі обласні центри України вже декілька років поспіль йдуть до очищення вулиць від надмірного нагромадження вивісок, для чого створюються чіткі правила і концепції.
Професіонали “Прінтинг Луцьк” у процесі створення вивісок завжди дають рекомендації з максимального дотримання правил розміщення вивісок у Луцьку, тому “лице” вашого закладу ніколи не буде зайвим у міському середовищі.

А наші фахівці із проектування та дозвільної документації допоможуть підготувати весь пакет документів для того, щоб ваша вивіска була законною і не підлягала демонтажу.

На вибір клієнта і в залежності від ефекту, який варто досягнути, ми підберемо,  спроектуємо, виготовимо та змонтуємо вивіски та іншого роду рекламні конструкції справді будь-якої складності.

Вартість вивіски складається із двох частин: виготовлення та монтаж.
На сьогоднішній день, як приклад, світлова вивіска на магазин із внутрішньою світлодіодною підсвіткою має ціну від 4 до 8 тисяч гривень за метр квадратний, якщо говорити про стандартні рекламні матеріали, такі як акрил, пвх, друк та кольорові аплікаційні плівки. Такий діапазон цін зумовлений різною складністю роботи і витратою матеріалів (прямокутна форма найдешевша – окремі літери – дорожчі). Ціна монтажу розраховуєтсья індивідуально і теж залежить від місця монтажу, висоти проведення робіт, габаритів та ваги вивіски, потреби у залученні спецтехніки тощо.

Наш величезний досвід виробництва рекламних стел (пілонів), фасадних та інтер’єрних лайтбоксів, об’ємних літер, вказівників допоможе вашому бізнесу отримати ефективну, естетичну та законну рекламу!

Для прорахунку вартості та замовлення вивісок та інших засобів реклами телефонуйте:
0662409955 (+Viber)
0969774042
або надсилайте запит на електронну пошту:
print0662409955@gmail.com
або пишіть безпосередньо на нашу сторінку у мережі Фейсбук
https://www.facebook.com/printinglutsk