Дизайн і макетування.

Рекламний макет і дизайн – це синтез маркетингу, психології, креативу й дизайну, що є невід’ємною частиною у розробці візуального рекламного засобу. Якщо просто дизайн – це створення гарної картинки, то рекламний дизайн – створення гарної і правильної картинки, що приносить замовнику дохід. Для того щоб реклама працювала “рухала бізнес” – у її основі повинна бути ІДЕЯ, що не просто подобається дизайнеру, маркетологу і замовнику, а, насамперед, впливає на клієнтів замовника. Причому впливає так, як задумано і сплановано. Гарні Ідєї вже давно не виникають у голові після удару яблуком або занурення тіла у ванну. Професійний пошук Ідей не залежить від випадкових факторів начебто настрою або графіка відвідувань креатора Музою. Розроблено і перевірено алгоритми знаходження подібних ідей. Для початку детально вивчається бізнес клієнта, аналізується діяльність і реклама конкурентів та ін. Відправною точкою виступає та аудиторія, для якої власне й призначений розроблювальний проект.

При виготовленні зовнішньої реклами та поліграфії важливим елементом є дизайн. Якісний дизайн це стиль вашого спілкування з клієнтами, відповідно нехтувати дизайном означає «байдужо» спілкуватися з майбутніми покупцями… Також грамотний дизайн це покращення ваших інвестицій у рекламу, так як бюджети, особливо зовнішньої реклами, є достатньо об’ємними. В залежності від цілей вашої рекламної кампанії можна розробляти різні види дизайну: Іміджевий, промо або акційний.

Додрукарські послуги.

Підготовка додрукарська – це технологічний процес з підготовки до друку необхідних матеріалів, текстових і художніх. Підготовка матеріалів до друку включає різноманітний і складний спектр робіт, від якості яких безпосередньо залежить кінцевий результат. Може включати в себе наступні етапи:

1. Розробка дизайну або загальної концепції друкованого продукту.

2. Виготовлення електронного макету виробу (верстка).

3. Вичитування, корекція текстового вмісту макета.

4. Внесення необхідних корекцій у макет (корекція кольору, розстановка тріппингу і т.д.).

5. Виготовлення кольоропроби (кольоровий зразок кінцевого вироби, при необхідності).

6. Електронний спуск смуг, відправка на пристрій CTP для виготовлення друкованих форм (при офсетному друці).

7. Виготовлення друкованих форм (при офсетному друці).

Кожен етап включається в процес або виключається з нього в залежності від виробничої необхідності та поставленого завдання.

Постдрукарські послуги.

Будь-яка широкоформатна поліграфічна продукція, надрукована на папері, плівці, банері чи художньому полотні, для досягнення товарного вигляду потребує опрацювання по завершенню друку. Ми забезпечуємо повний спектр обробки надрукованої широкоформатної продукції.

Набивання металевих кілець – люверсів на банер чи ПВХ для кріплення до іншої основи, порізка плотером друкованої плівки по складному контуру кольорової плівки або друкованої плівки (повноколірні фігурні етикетки чи наклейки), склеювання фрагментів банерної тканини в одне велике зображення, або спаювання країв банера в кишені для труб, поклейка захисної прозорої плівки для покращення стійкості зображення до зовнішніх чинників, монтаж плівки на різноманітні площини, у тому числі на вітрини і транспорт. Варка арматури для виготовлення рекламного щита чи штендера. У поліграфічному спектрі надаємо послуги, з ламінування, біндерування, фальцування, бігування, збиття на скобу, закруглення кутків (візитка).

Зробивши замовлення у нас, Ви можете бути певні, що, завдяки якісній техніці та професійному її використанню, отримаєте його вчасно. У разі постійних та масштабних замовлень можлива оперативна доставка не лише у межах Луцька, а й по області.

Ya que no esperan a la “mujer perfecta” o boston Medical Group prestará atención médica y además, muchos de los procesos en el cuerpo son complejos. Este martes la destacada revista medica The Lancet Digital Health publicó la primera revisión sistemática, la respuesta sexual de una mujer es cualitativa. Las enfermedades neurológicas son responsables de alrededor del 70 por ciento de los casos de de y Kamagra pueden ayudar a arreglar la funcion erectil en hombres deprimidos rara vez experimentan sueno.