Зустрічайте,Захисний екран Сrystal clear

Виготовлений з абсолютно прозорого оргскла, що не створює дискомфорту під час роботи з клієнтами, екран захисний Crystal clear не просто створює бар'єр від повітряно-крапельного потрапляння речовин на робоче місце адміністратора, продавця чи іншого спеціаліста, що проводить особистий прийом громадян, а й створює додаткову естетичність та глянцевість інтер'єру робочого, офісного приміщення. 
Екран може бути брендований логотипом компанії, наліпками про посаду та ПІБ особи, що приймає громадян та іншою корисною інформацією у вигляді друкованих самоклеючих чи магнітних стікерів, інформаційних кишень чи методом прямого гравіювання на поверхні екрану.
За рахунок продуманої термоформованої конструкції, екран Crystal clear легко монтується на спеціальну клеючу стрічку на гладкі покриття столів, стійок без засверлювання.

Замовити

Цікавлять деталі? Як замовити? Строк виготовлення? Ціна?

Екран захисний Crystal clear завжди виготовляється індивідуально, враховуючи габарити елементів столу чи меблевої стійки, на якій планується монтаж, а також специфіки робочого місця, яке варто захистити.
Можна змінювати розташування віконця, його габарити, додати елементи індивідуалізації на екрані, обрати збірний або монолітний варіант екрану (кожен з яких має свої переваги).
Для замовлення екрану тисніть "замовити" або "купити" або "хочу вже", надсилайте нам ваші дані, побажання, питання, обирайте спосіб доставки і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер для уточнення замовлення. 
Орієнтовний строк виготовлення 1-3 робочі дні після оплати. 

Орієнтовна вартість екрану без монтажу та доставки 2500грн (враховуючи розмір фронтальної частини 800х800мм).

Хочу вже